Наше життя

Захистіть мене від лиха та зла, бо я ще дитина мала. Безпека життєдіяльності у нашому закладі.

Звіт про проведення тижня безпеки з охорони праці та безпеки життєдіяльності дитини у Городоцькому ДНЗ №4 «Зернятко» з 14 по 18 травня 2018 року.
Протягом тижня безпеки були здійснені перевірки виконання наказів про призначення осіб, відповідальних за протипожежний стан, експлуатацію енергогосподарства. Також було перевірено наявність та дотримання інструкцій з охорони праці та безпеки життєдіяльності, ведення журналів реєстрації інструктажів, перевірка своєчасності проведення атестації робочих місць, виконання положень розділу з охорони праці колективного договору, перевірений стан та оснащення харчоблоку, пральні, справність обладнання, наявність куточків з охорони праці, безпеки життєдіяльності, укомплектованість аптечок, засобів колективного та індивідуального захисту дітей.
Було перевірено дотримання вимог безпеки життєдіяльності працівниками та дітьми в музичному та спортивному залах; відповідність приміщень вимогам гігієни навчання та праці, параметрів мікроклімату і санітарних умов у приміщеннях навчального закладу.
Перевірялась справність електропроводки, розеток, вимикачів, розподільчих шаф, опір ізоляції та заземлення, занулення та наявність відповідного акта наявність інструкції з пожежної безпеки, наявність та укомплектованість первинними засобами пожежогасіння усіх приміщень, наявність планів евакуації, порядку оповіщення та дій учасників навчально-виховного процесу.
Медсестра взяла під контроль проходження медогляду працівниками. Також вона оформила Санбюлетень на тему «Опіки. Як уберегтися від них та правила першої допомоги».
Практичним психологом були надані рекомендації дорослим як опанувати себе у екстремальних ситуаціях.
Музкерівником була показана лялькова вистава «Охорона лісу».
У щоденне планування вихователі внесли заняття з безпеки життєдіяльності дитини з кожного розвитку. Дні тижня були присвячені тематикам протипожежної, дорожної, побутової, електричної, стихійної безпеки. Були проведені екскурсії до павільйону безпеки, харчоблоку, медичного кабінету, пішохідному переходу.

Свої знання діти закріпили у продуктах образотворчої діяльності.

Інструктором з фізичного виховання була проведена розвага «Маленькі рятувальники».

Також була проведене об’єктове тренування персоналу закладу, де педагоги успішно виконали завдання по відведенню дітей у безпечні місця.

18 травня при підведенні підсумків було відмічено, що у наявності є всі необхідні документи по безпеці охорони праці та життєдіяльності дітей; обізнаність працівників колективу є достатньою у правилах надання першої долікарської допомоги, а також у діях під час надзвичайних ситуацій.

Вихователь-методист Городоцького ДНЗ №4 «Зернятко» /Іус Н.Ю./